Zákaznické reference

Pan Gregor se svými kolegy nám v říjnu 2022 realizoval kompletní přestavbu a modernizaci koupelny a WC. Spolupráce byla skvělá, co slíbil to splnil. Termín dodrželi a ještě po sobě uklidili. Jsme maximálně spokojeni a máme koupelnu jako na zámku. Doporučuji všem zájemcům o dokonale provedené dílo.

Janočko Lubomír

Pokud se chystáte na rekonstrukci bytového jádra, mohu vám s čistým svědomím doporučit tuto firmu. Pan Gregor má všechno skvěle zkoordinováno a komunikace s ním je naprosto bezchybná. Urbanová, Třebíč

S firmou pana Martina Gregora jsme rekonstruovali koupelnu v rodinném domě. Pomáhal nám od samého začátku, jak při plánování rekonstrukce a při výběru materiálu, tak po dobu celé rekonstrukce. S realizací, termínem a hlavně s přístupem vládla absolutní spokojenost. Všem můžeme jen doporučit.

Recovi, Račerovice

S firmou pana Gregora, který nám rekonstruoval koupelnu, jsme byli velmi spokojeni. Jednoznačně doporučujeme.

Děkujeme Cejpkovi

S rekonstrukcí bytové jádra firmou p. Gregora jsme velmi spokojeni. Byly dodrženy všechny sjednané podmínky, ať už se jednalo o termíny či rozpočet. Všechny práce byly perfektně zorganizovány a bez prostojů na sebe navazovaly. Také nám vždy ochotně poradil a ve všem vyšel vstříc. Celá rekonstrukce proběhla bez problémů, k naší plné spokojenosti.

Všem můžeme p.Gregora jen doporučit.

Uhlířovi, Třebíč

Rekonstrukce koupelny s firmou pana Gregora proběhla naprosto bez problémů. Časový harmonogram prací vyšel na den.Doporučuji s ním konzultovat i výběr materiálů, technická řešení a ostatní problémy s přestavbou spojeny.Je ochoten řešit i pořízení zařizovacích předmětů, nebo doporučí spolupracující firmy.Plánujeme ještě další rekonstrukci a zcela určitě se opět obrátíme na pana Gregora.

Doporučujeme Nevrzalovi

S firmou p. Gregora jsem byla maximálně spokojená, rekonstrukce bytového jádra byla dokončena v termínu, na kterém jsme se domluvili, vše probíhalo bez problémů, stavební práce, rozvody vody, elektřiny i ostatní práce na sebe dokonale navazovaly. Zkrátka Musím tuto firmu jen a jen  chválit a doporučit všem, kteří se rozhodnou pro rekonstrukci.

Šponerová

Firma pana Gregora nám realizovala předělání bytového jádra, jsme velice spokojeni. Vše probíhalo bez problémů a tak jak jsme se předem domluvily. Vřele doporučuji, máme ty nejlepší zkušenosti. 

Illková

S firmou pana Gregora ,který nám rekonstruoval koupelnu, jsme byli velmi spokojeni . Ochotně nám poradil a doporučil nejvhodnější materiál. S konečným výsledkem jsme dosud spokojeni i 3 roky po ukončení prací. Firmu pana Gregora můžeme doporučit.

Berounovi

Pan Gregor nám byl nápomocen již při plánování rekonstrukce koupelny a potom při realizaci s námi vše konzultoval. Pracovnici  byli profesionální, dodržovali harmonogram, po práci vždy uklidili. Koupelna nám dobře slouží!! 

Raurovi

Jednoznačně doporučuji spolupráci s panem Martinem Gregorem! Vrátil mi víru, že to není s českými řemeslníky zase tak špatné.

Citlivý a seriózní přístup, rychlost při dodržení kvality provedení, schopnost improvizace při změnách zadání ze strany investora. To jsou základní charakteristiky spolupráce s firmou Martina Gregora.

Miroslav Nešpůrek, Třebíč